Sączów 25.07.2014
Warsztaty muzyczne 22.07.2014

„Kot w butach” w Sułkowicach na dobry początek roku szkolnego

O historii pewnego hollywoodzkiego wesela, czyli o naszym spektaklu „Kot w butach”, przeczytać można na oficjalnym portalu gminy Sułkowice.

Gminny Ośrodek Kultury Sułkowice (małopolskie) Tegoroczni pierwszoklasiści ze szkoły podstawowej w Sułkowicach rozpoczęli rok szkolny mocnym akcentem. Już 4 września panie wychowawczynie zaprowadziły je wraz z koleżankami i kolegami z klas drugich i trzecich na spektakl Kot w Butach do GOK. Było warto. Dzieci reagowały fantastycznie i były bardzo zadowolone – mówi dyrektorka szkoły Jolanta Stręk. – Kapitalna organizacja. Podziwialiśmy, jak nauczyciele potrafili zapanować nad tak duża grupą małych dzieci. I tu na miejscu w ośrodku kultury wszyscy pracownicy byli bardzo życzliwi i pomocni. Co nam było potrzeba, zaraz mieliśmy – mówią aktorzy Sceny Moliera. – Zaprosiliśmy na spektakl wszystkie klasy I – III, nasza sala widowiskowa była wypełniona po brzegi. Świetne dzieci i bardzo udane przedstawienie. Musiało być bardzo dobre, skoro dzieci w takiej dużej liczbie przez cały czas śledziły z uwagą to, co dzieje się na scenie i żywo reagowały – mówi dyrektor GOK Halina Obst. Zorganizowanie tego spektaklu to był nasz prezent dla najmłodszych uczniów na radosny początek nowego roku szkolnego. Cieszę się, że  był to pomysł trafiony. Oby cały rok okazał się tak udany, jak jego początek – mówi wiceburmistrz Rozalia Oliwa.

Przedstawienie dla sułkowickich uczniów klas I-III grupa Scena Moliera zagrała w ramach projektu Międzypokoleniowa Scena Moliera – Uczy, Bawi Integruje , dofinansowanemu ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Zachęcamy do oglądania zdjęć i czytania relacji :-)

http://www.sulkowice.pl/um/index.php?option=com_content&view=article&id=1862:kot-w-butach-sceny-moliera-w-sukowicach-czyli